Odpoledne pro předškoláčky

Před začátkem prázdnin jsme ve škole s radostí přivítali předškoláky, kteří již tradičně chodí společně s rodiči do školy na první školní odpoledne. Předškoláci měli možnost seznámit se s budoucími učitelkami, školním prostředím, prozkoumat a prohlédnout si školu a zkusit si pracovat s různými školními pomůckami. Čekaly na ně i zajímavé matematické a hravé aktivity, které si pro ně paní učitelka připravila. Dětem to ve škole moc hezky šlo a už by si zasloužily svoji první jedničku. Tu sice budoucí prvňáčci nedostali, ale domů si odnesli za odměnu malé dárečky, které se jim od září budou ve škole hodit.
Jako každý rok jsme se s dětmi hodně nasmáli a celé odpoledne si náramně užili. V září se těšíme, že do lavic usedne šest nových usměvavých prvňáčků.

AN

10.7. 2023