Leden u nás ve škole

Po Vánocích jsme se sešli ve škole plní zážitků a radosti z dárků od Ježíška. Samozřejmě, že se každý chtěl pochlubit, které dárečky mu udělaly největší radost, co všechno se během Vánoc přihodilo a jaké cukroví bylo nejlepší. Jenomže vánoční pohoda skončila a my se v lednu museli pilně pustit do práce.

Čas utíká jako voda a u nás ve škole to platí dvojnásob. Není to tak dlouho, kdy jsme ve školních lavicích prvňáčky přivítali poprvé a už se mohou pyšnit svým prvním vysvědčením. Musím je moc pochválit, jsou velice šikovní. Vždyť jejich vysvědčení zdobily jenom samé jedničky! Také ostatní naši žáci se celé pololetí snažili a domů si nesli krásná vysvědčení. Všem jim přeji spoustu dalších studijních úspěchů.

V den předávání vysvědčení jsme „za odměnu“ jeli do KD v Bystřici nad Pernštejnem. Hrálo se představení Anděl Páně 2, které secvičilo Divadlo Beze Jména pod vedením paní Martiny Podsedník Olivové. Divadlo nás vrátilo zpět do doby adventní, jelikož děj pohádky se odehrává v předvečer svátku svatého Mikuláše. Během představení jsme si užili krásnou živou hudbu a zasmáli se milým vtipům. Malí herci opět nezklamali, divadlo bylo nádherné. Už aby byl konec školního roku! Těšíme se na další představení.

AN

14.2. 2023