Odpoledne pro předškoláky

Již tradičně jsme v červnu měli ve škole vzácnou návštěvu. V doprovodu rodičů se k nám přišli podívat budoucí prvňáčci. Na děti jsme se všichni moc těšili a připravili si pro ně několik aktivit, které se týkaly oblasti matematiky, českého jazyka a prvouky. Děti si mohly vyzkoušet, jak to ve škole chodí, jak probíhá vyučování, prohlédly si školu a zkusily si práci s různými školními pomůckami. Aby předškoláci věděli, na koho se mohou od září těšit, seznámili se i s našimi učitelkami, které je budou učit spoustu nových věcí. Naši současní páťáci si pro budoucí žáčky připravili zábavné soutěže v tělocvičně. Letos přivítáme v prvním ročníku 6 dětí. Těšíme se, až se v září společně opět setkáme ve škole.

AN

13.7. 2022