Soutěž Smíšek roku

Soutěž Smíšek roku 2022 jsme vymysleli pro své mladší spolužáky, začala
ve čtvrtek 13. ledna 2022 a trvala sedm dní. Mohl se jí zúčastnit kdokoli z žáků naší základní školy. Přihlásilo se jedenáct dětí z velké, ale i malé třídy. Soutěžili chlapci i děvčata. V první den vypadl jeden hráč, v další dny vypadávali vždy dva hráči. Každý den se soutěžilo v jedné disciplíně, např.: házení kaštany, hledání míčků, židličkovaná, překážková dráha, puzzle a další. Hráči bojovali jednotlivě nebo ve dvojicích. Bylo to velmi napínavé. Diváci fandili a hráči se co nejvíce snažili. Do poslední soutěže nastoupili dva chlapci z různých tříd. Disciplína byla velmi náročná – soutěžící museli zapojit nejen své dovednosti, ale také museli hodně přemýšlet. Vítězství v celé soutěži bylo opravdu zasloužené.

Pro vítěze jsme si přichystali sladké odměny a všichni zúčastnění dostali malou drobnost. Každé kolo soutěže probíhalo vždy o velké přestávce. Soutěž se všem moc líbila a my se těšíme, až své spolužáky zase něčím překvapíme.

žáci 5. ročníku ZŠ

A ještě pár ohlasů na soutěž z řad soutěžících i diváků.
JJ: „Hrozně se mi líbilo, jak to měli hezky udělaný.“
DZ: „Líbilo se mi, jak to bylo hezky připravené. A ještě jak jsem dostal odměnu.“
ŠU: „Na tý soutěži se mi líbilo, že jsme hráli různý hry.“
JV: „Líbilo se mi, jak schovávali míčky. A jak dostal Fanda za vítězství velkou červeno-modrou krabici.“
AH: „Na soutěži se mi líbilo, že tam byla ´sranda´.“
MT: Líbilo se mi to, že se mohl zúčastnit každý. A i to, že se tam mohli dívat diváci a všechny povzbuzovat. A byli tam všechny soutěže – sportovní i na přemýšlení.“
TT: „Na soutěži se mi nejvíc líbilo, že byla pohybová a zábavná. A bylo na tom dobré, že u toho byly paní učitelky.“
NK: „Nejvíc mě bavilo, že ta soutěž byla spravedlivá. A taky, že to všechno vymýšlely Kiki a Náťa.“

25.2. 2022