Vánoční čas

Nadešel poslední měsíc v roce. Měsíc, na který jsme se všichni ve škole moc těšili. Prosinec je vždy plný očekávání. Nastává nejkrásnější čas – čas vánoční. Vše začíná již koncem listopadu, kdy se začátkem adventu připravujeme na příchod Mikuláše, anděla a čerta. Avšak letos k nám do školy nepřišli. Adventní čas jsme měli narušený školní karanténou spojenou s distanční výukou. Po návratu do školy nás čekaly již jen 4 dny do vánočního volna. Abychom si toto období trochu zpříjemnili, četli jsme si a povídali o Vánocích, vánočních zvycích, vyrobili si anděla a těšili se na Ježíška.
Ježíšek k nám do školy přišel. A byl velmi štědrý. Děti pod vánočním stromečkem našly spoustu krásných dárků. Některé si odnesly domů, jiné zůstaly na hraní ve školní družině. Nadílku, jakožto celý vánoční den, jsme si moc užili.
Myslím, že s ohledem na situaci jsme si vánoční čas ve škole užili. Děkujeme rodičům za pomoc a trpělivost při distanční výuce a přejeme vám všem do nového roku 2022 hlavně hodně zdraví!

19.1. 2022