Výuka opět zahájena

Hurá do školy!
Asi nikdo se netěší víc do školy než děti zavřené 70 dní doma. Nám se tento čas prodloužil ještě o týden jarních prázdnin. I když jsme se na ně všichni moc těšili, nikdo netušil, že se tak protáhnou.
Distanční výuka byla pro nás učitele velice náročná. Už jen proto, že jsme se s ní málokdo doposud setkali. Naučili jsme se tak vyučovat děti on-line nebo natáčet výuková videa a děti se báječně zdokonalily v práci s notebookem, tabletem či chytrým telefonem.
Velký dík patří všem rodičům, kteří se v této nelehké době dětem doma věnovali a snažili se, aby děti probírané učivo zvládli. Naštěstí je již tato pohnutá doba za námi a my se konečně mohli zase všichni vidět. Všichni? Téměř. Kromě dvou dětí dorazily do školy opravdu všechny. Velice nás to těší. Vždyť to svědčí o tom, že děti chodí do školy rády. Sice nás čeká už jen pět týdnů, ale věříme, že si konec školního roku ve škole užijeme.

26.5. 2020