DOD na TS Města BnP

Odjezd: „Když jsem přišla do školy, přijel pro nás autobus, a tak jsme hned jeli do Bystřice. V autobuse jsem seděla s Náťou, Kubou a Štěpou. Bylo to dobrý. Hráli jsme hry. Cesta byla krátká.“
Co jsme viděli: „Viděli jsme, jak se třídí odpad, pak jsme se šli podívat, co se dělá, když chceme vyhodit třeba pračku, a nebo ledničku. Byla tam velká váha, tak jsme se zvážili ….. a vážili jsme celá škola dohromady 870 kg.“
Aktivity: Jezdili jsme na koloběžkách, třídili odpady na obrázcích a další věci.“
Návrat: „ Po příjezdu do Rozsoch jsme vystoupili z autobusu a šli jsme do školy na pátou hodinu. Po té na oběd a do družiny.“
Závěr:  „Moc se mi to líbilo! … jak jsme jezdili na koloběžkách, a jak jsme jezdili na zvedací plošině, a jak jsme skládali velké puzzle, a jak jsme házeli balónky do kbelíků.
A to je všechno!“

AV, žákyně 4. ročníku ZŠ Rozsochy